Malonogometni ulični turnir

Ulični turnir u malom nogometu uspješno proveden!

U nedjelju 26. srpnja održan je već tradicijski muško – ženski malonogometni turnir u Podravskim Sesvetama, događaj na kojem je prisustvovalo preko 300 ljudi. Nastupilo je ukupno 8 ekipa natjecatelja i natjecateljica koji su branili boje svojih ulica.

Nastupili su: Ceresnik, Gajeva i Razlev, Stara Cirkva, Zabereki, Dravska, Centar, Tomićeva te Koci i Koprivlje – zajedno. Ukupno je sudjelovalo 65 igrača i igračica.

Prvo mjesto na turniru odnijela je ekipa Centra, drugo mjesto ekipa iz Zabereka, a treće mjesto je pripalo borcima iz Dravske.

Marko Šegrt je proglašen najboljim strijelcem turnira, dok najbolji golman, po strogoj ocijeni sudaca, bio je Danijel Migač. Mjesto najbolje igračice turnira pripalo je Snježani Derežić, a za najboljeg igrača proglašen je Ivan Dolček.

Ovim putem se ujedno zahvaljujemo sponzorima i donatorima: Studio Ivana, Šljokica- obrt za uljepšavanje, Frizerski salon Mirjana, Lokus d.o.o., TZ Dravski Peski, Caffe bar Stari Krovovi, Caffe bar Jelen, Elektrošok d.o.o., Dergez d.o.o., Coca Cola Hrvatska, Carlsberg Croatia, L.U. Jelen.

A od fizičkih osoba zahvaljujemo se donatorima: Luciji Šerbeđiji, Josipu Siteku, Stjepanu Štefaniću, Mladenu Milošu i Marinku Matančiću.

Pored navedenog, ulični turnir bi bio monoton bez našeg Ivana Rusana-Rikija koji sa svojim najavama i komentarima donosi dodatnu draž i motivaciju među natjecatelje, te se zahvaljujemo kuharu Valentu Derežiću i Kristijanu Ciglecu za razglas te posebno „NK Dravi“ na suradnji.

U pozadini događaja ništa se ne bi provelo bez vrijednih organizatora i volontera koji se nesebično davali svoje vrijeme i rad kako bi se turnir što kvalitetnije organizirao. Iz Udruge Ženskog nogometnog kluba Podravske Sesvete organizaciji turnira ponajviše su pridonijele Ana Marija Đipalo (voditeljica eventa), Snježana Derežić, Amalija Cugovčan Pintar te Sanja Čančar Rođak.

Najviše pretrpjelog stresa iz Udruge SUMA ponijeli su Alen Dergez, Ana Marija Bratanović i Lucija Šerbeđija

Na kraju, zahvaljujemo se i svim ostalim volonterima, gledateljima i gledateljicama koji su dali dio sebe za ovaj važan događaj za naše selo.