Plastičnim čepovima do skupih lijekova

Dragi mještani Podravskih Sesveta, a i šire, udruga mladih SUMA u ljetnim mjesecima u Podravskim Sesvetama provodi akciju sakupljanja plastičnih čepova.

Udruga oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske pokrenula je projekt pod nazivom "Plastičnim čepovima do skupih lijekova". Već godinama uz pomoć građana iz cijele Hrvatske prikupljaju plastične čepove koje onda prodaju, a novcem nabavljaju za potrebite.

Tijekom ljeta bit će postavljena 2 punkta na kojima možete ostaviti svoje čepove - ispred Općine i kod Dječjeg vrtića Leptirići.

Molimo sve koji se žele uključiti u ovu akciju da donesu plastične čepove (u obzir dolaze plastični čepovi svih ambalaža!). Imajte na umu da sakupljajući plastične čepove, istovremeno činite dobro za okoliš i podržavate hvalevrijednu humanitarnu akciju.