Martina Dergez

Moje iskustvo

U veljači sam počela volontirati u udruzi SUMA. Sestre su imale sastanke, stalno nešto dogovarale i osmišljavale vezano za Udrugu i to mi se činilo zanimljivo pa sam se i ja pridružila. Isto tako, htjela sam dati svoj doprinos i podršku ljudima koji su zaslužni za osnivanje ove udruge i "oživljavanje" našeg sela. U ovih 6 mjeseci volontiranja, sudjelovala sam u nekoliko projekata, radionica i osnivanju WEB stranice. Iako nisam fizički prisutna u našem malom selu i ne uspijevam uvijek biti na sastancima i ostalim aktivnostima koje provodimo, nastavit ću i dalje volontirati. Kada bismo gledali na sve nemogućnosti koje nas sprječavaju u nečemu, nikad ne bismo dosegli uspjeh niti iskusili zadovoljstvo i ponos. Uz ovu Udrugu to itekako možete postići, samo je potrebno malo dobre volje.