Dani općine

Dani općine Podravske Sesvete

Kao i sve ostale udruge, i udruga SUMA imala je čast uveličati ovogodišnju proslavu Dana Općine Podravske Sesvete.

Ovovikendske aktivnosti na kojima su mogli sudjelovati svi uzvanici šireg područja Podravskih Sesveta pod vodstvom naše prekrasne udruge su, već sada svima poznata, mini olimpijada za naše najmlađe te izložba kolača kao još jedna sjajna suradnja s Udrugom umirovljenika.

Na olimpijadi nije nedostajalo ni smijeha ni radosti. Iako je trčanja bilo na pretek, djeca su rado prihvaćala sve vrste zadataka koje smo im pripremili. Pravi mali heroji! Čestitamo svim sudionicima, a ponajviše onim najboljima - koji su na kraju zaslužili i nagradu!

Izložbom kolača pokazali smo da smo spremni i na slatke izazove. Svašta se moglo pronaći na prekrasno uređenom stolu udruge SUMA - od muffina i cheesecakea do slatkih i slanih kiflica kojima smo, nadamo se, uljepšali dan brojnim sumještanima dragih nam Podravskih Sesveta.

Hvala Općina Podravske Sesvete  što nam je pružila šansu da pokažemo što udruga SUMA može pružiti te nam financirala potrebna sredstva.