Anja Dergez

Moje iskustvo

Do sada sam sudjelovala u mnogim aktivnostima i projektima te u vrlo kratko vrijeme stekla jedno lijepo iskustvo u kojem je bilo mnogo prilika za učenjem raznih kompetencija i sadržaja. Iako do sada nisam nigdje volontirala, pruženu sam priliku brzo prihvatila i jedno kratko vrijeme nosila titulu najmlađeg člana u našoj udruzi. Iznimno mi je drago da mi je ovakva prilika bila pružena, a još draže to da je nisam propustila, već odlučila probati. Istek mojeg ugovora ne znači kraj mojeg volontiranja, već upravo suprotno. Nastavljam volontirati trčećim korakom prema novim iskustvima i novim izazovima. A vi koji ovo čitate, a niste se još učlanili u našu udrugu, požurite jer vrijeme je najbogatiji resurs koji treba iskoristiti.